Україна виборола 17 нагород у фіналі Кубку світу

20.03.2024 12:22 390 0

Українські паралижники вибороли 17 нагород у фіналі Кубку світу у канадському Принс-Джорджі.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

10 кілометрів:

• 1 місце: Тарас Радь (клас сидячи), Людмила Ляшенко (клас стоячи), Олександр Казік (гайд: Сергій Кучерявий, клас спортсменів з порушеннями зору).
  • 2 місце: Богдана Конашук (клас стоячи), Сергій Романюк (клас стоячи), Дмитро Суярко (гайд: Олександр Ніконович, клас спортсменів з порушеннями зору).
  • 3 місце: Василь Кравчук (клас сидячи), Олександра Кононова (клас стоячи).

5 кілометрів, класичним стилем:

• 3 місце: Людмила Ляшенко (клас стоячи).

Спринт, вільним стилем:

• 1 місце: Серафим Драгун (клас стоячи).
  • 2 місце: Тарас Радь (клас сидячи), Григорій Вовчинський (клас стоячи), Людмила Ляшенко (клас стоячи), Дмитро Суярко (гайд: Олександр Ніконович, клас спортсменів з порушеннями зору).
  • 3 місце: Сергій Романюк (клас стоячи).

Масстарт, 20 кілометрів:

• 2 місце: Людмила Ляшенко (клас стоячи).
  • 3 місце: Дмитро Суярко (гайд: Дмитро Драгун, клас спортсменів з порушеннями зору).

Нагадаємо, напередодні українські парастрільці завоювали 7 нагород Кубку світу в Індії. Раніше Україна з 18 нагородами виграла медальний залік чемпіонату Європи з парафехтування