Україна завоювала шість медалей на зимовій Дефлімпіаді-2023

Фото - НКСІУ

5 березня шість нагород вибороли спортсмени України у третій день зимової Дефлімпіади-2023 в турецькому Ерзурумі.

Про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

Результати

• Єлізавета Нопрієнко виграла золото у лижному спринті вільним стилем. Вона стала дворазовою чемпіонкою цих ігор.
  • Ярослав Гульоватий посів 1-ше місце у чоловічому лижному спринті. У цій же дисципліні срібло дісталося Руслану Денисенку (для нього також друга медаль).
  • Українські шахісти завоювали срібло та бронзу. У командному змішаному рапіді Україна-1 та Україна-2 посіли відповідно другу та третю сходинки.
  • Змішаний дует із керлінгу - Катерина Якимець і Михайло Плесканка - виграв золоті медалі. У фіналі з рахунком 9:5 були сильніші за корейців.

Нагадаємо, у перший день перенесених змагань українці вибороли два золота, по одній срібній та бронзовій нагороді. Другий - не приніс для нашої збірної медалей.

Наразі Україна вже покращила свій показник за золотими медалями на зимових Дефлімпіадах (у 2019 їх було 4) та лише одну медаль лишилось завоювати, щоб досягти результату в 11 нагород, який був на минулих зимових Іграх.

Українці здобули чотири медалі на Дефлімпіаді-2023: в одному змаганні нашим став увесь п'єдестал

Минулого року Дефлімпійська збірна України з футболу вперше за часів незалежності виграла чемпіонат світу