Легендарний український спортсмен виграв чемпіонат Європи з армреслінгу

Армреслер повернувся після страшної аварії
31.10.2021 08:43 4568 0

Джерело - Чемпiон.

Титулований український армрестлер Олег Жох здобув перемогу на чемпіонаті Європи.

Про це повідомляє Спортивний комітет України.

Срібну сходинку п’єдесталу посів Божедар Сімеонов (Болгарія), а бронзу здобув Владислав Красовський (Латвія).

Крім золотої нагороди Жоха у змаганнях на ліву руку українці здобули ще 15 медалей: 6 золотих, 4 срібних та 5 бронзових.

Цього року Олег Жох у ваговій категорії 80 кілограмів на ліву руку, здобув звання чемпіона України і Кубок України в цій категорії.

Нагадаємо, 14 листопада 2018 року титуловані український армрестлери Андрій Пушкар, Олег Жох і його батько Сергій потрапили у жахливу аварію  на трасі "Київ – Чоп" під Рівним. Спортсмени поспішали до Львова, звідки мали летіти на турнір до Польщі.

Андрій Пушкар і Сергій Жох загинули на місці. Олега з важкими травмами доставили до реанімації. Після цього спортсмен проходив довгий курс реабілітації.