Роналду - найпопулярніший спортсмен світу

Португалець випередив Леброна Джеймса та Ліонеля Мессі
12.03.2019 19:57 2596 0

Видання ESPN опублікувало список ста найпопулярніших спортсменів 2018-го року. Перше місце посів футболіст Ювентуса Кріштіану Роналду.

Про це повідомляє Сегодня.

Рейтинг був складений на підставі гонорарів і рекламних доходів атлетів, їх популярності в соціальних мережах і пошуковику Google.

Перше місце в рейтингу зайняв форвард Ювентуса Кріштіану Роналду. Другим став баскетболіст Лос-Анджелес Лейкерс Леброн Джеймс. Третє місце у гравця Барселони Ліонеля Мессі.

Відзначимо, що в топ-100 не виявилося жодного представника України, хоча наші спортсмени 2018-го здобули досить перемог - Олександр Абраменко завоював золоту медаль Олімпіади в Пхенчхані, Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу з боксу, Василь Ломаченко завоював два титули в новій для себе ваговій категорії, Олександр Гвоздик і Артем Далакян вперше в кар'єрі стали чемпіонами світу, а Еліна Світоліна завершила рік перемогою на Підсумковому тенісному турнірі.