Фійон-Має виграв індивідуальну гонку, Підручний посів 18 місце

Француз здобув другу оілмпійську медаль у Пекіні
08.02.2022 12:03 3853 0

Француз Кентен Фійон-Має завоював золоту медаль в індивідуальній гонці 20 км на XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні. Для французького біатлоніста це друга олімпійська медаль. А на цих Олімпійських іграх Фійон-Має у складі збірної у змішаній естафеті завоював срібну медаль.

Срібним призером змагань індивідуальної гонки став Антон Смольський з Білорусі. Бронзову медаль здобув Йоганнес Бо з Норвегії.

У цій гонці участь брали чотири українці: Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал. Найкраще серед них виступив Підручний, який посів 18-е місце. Артем Прима став 37-им, Антон Дудченко - 50-им, Богдан Цимбал - 55-им.

XXIV зимові Олімпійські ігри-2022, Пекін (Китай)