Сокіл здолав Київ Кепіталз на останніх хвилинах гри у півфінальній серії чемпіонату України

Віктор Слюсаренко — 6 березня, 20:07

Сьогодні, 6 березня, у третьому матчі серії плей-оф чемпіонату України з хокею Сокіл святкував вольову перемогу над Київ Кепіталз. Гра завершилася з рахунком 2:1.

У першому періоді гри підопічні Вадима Шахрайчука вийшли вперед - відзначився Панченко. У третьому періоді Соколу вдалося переломити хід гри. Спочатку Благий зрівняв рахунок, а за 3 хвилини 15 секунд до завершення основного часу зустрічі Разумов закинув переможну шайбу.

Розклад матчів півфінальної серії плей-оф сезону-2023/24

Нагадаємо, що у першому матчі протистояння підопічні Михайла Фадєєва святкували впевнену перемогу з рахунком 4:0. У другому матчі Київ Кепіталз був сильнішим - 3:2. Тож рахунок у серії став 2:1 на користь Сокола.

Наступну гру в півфінальному протистоянні київських команд зіграють 8 березня. Початок - о 18:00.

Завтра, 7 березня, відбудеться третій матч півфінального протистояння Кременчук - Дніпро. Початок гри - о 18:00.