Україна програла Словенії у заключному матчі молодіжного ЧС

14.12.2018 17:18 1839 0

Джерело - Xsport.

Молодіжна збірна України поступилася Словенії у останньому турі чемпіонату світу у дивізіоні IB.

Про це повідомляє Xsport.

У першому періоді команди не закидали, а в другому відзначилися одразу трьома шайбами. Рахунок відкрила команда Олега Ігнатьєва - відзначився Ігор Шевченко. Перевага українців протрималося недовго. Через хвилину Альяж Предан зрівняв рахунок, а Яка Стурм вивів Словенію вперед.

У третьому періоді українці пропустили ще дві шайби, які записали на свій рахунок Як Содьї та Мартін Бохінц.

Словенія перемогла 4:1 та вийшла до другого за силою дивізіону світового хокею – IA. Українці ще за підсумками минулого туру зберегли місце в Дивізіоні IB.

Нагадаємо, у Миколаєві представили проект льодової арени, яку планують побудувати до 2020-го року.