Шахтар вирвав вольову перемогу над Зорею завдяки двом пізнім голам у 25 турі УПЛ

22.04.2024 19:55 8337 1

Шахтар здобув мінімальну перемогу над Зорею у 25 турі Української Прем'єр-ліги з футболу.

Зустріч завершилася з рахунком 2:1. Луганці вийшли вперед на початку другого тайму завдяки автоголу Валерія Бондара. Егіналду зрівняв рахунок на 72-й хвилині поєдинку.

Крапку в матчі поставив Данило Сікан, який забив переможний гол наприкінці зустрічі.

На 90-й хвилині воротар "чорно-білих" Олександр Сапутін заробив пряму червону картку.

Зазначимо, що після цієї перемоги підопічні Маріно Пушича закріпилися на першій сходинці турнірної таблиці. Перевага над Динамо складає 4 очки. Зоря розташувалася на 11-й позиції з 26 заліковими балами в активі.