Емполі Коваленка вирвав перемогу у драматичному матчі, Лаціо програв у римському дербі: результати матчів 31 туру Серії А

06.04.2024 23:40 702 0

У 31 турі італійської Серії А Мілан здобув домашню перемогу над Лечче, Рома здолала Лаціо.

Емполі Віктора Коваленка вирвав перемогу над Торіно у драматичному матчі. Команда українця пропустила м'яч на 91 хвилині, але через 3 хвилини все ж таки зуміла здобути 3 очки. Коваленко провів весь матч на лаві запасних.

Емполі - Торіно 3:2 (1:0)

Голи: 1:0 - 6 Камб'ягі, 1:1 - 60 Сапата, 2:1 - 74 Канчелльєрі, 2:2 - 90+1 Сапата, 3:2 - 90+4 Н'янг

Напередодні Салернітана врятувала нічию в матчі проти Сассуоло та зрівнялася за очками з Емполі.