Циганик: Україна запланувала спаринг з топзбірною
![Циганик: Україна запланувала спаринг з топзбірною](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/5/5/4448/552fa07a4375c1e8c993d6f7c1a207de.jpg?w=760&q=90)
Збірна України з футболу запланувала товариський матч з топовою європейською національною командою.
Про це повідомив журналіст Ігор Циганик.
У червні 2024 року в підопічних Сергія Реброва заплановано три спаринги. Зокрема, 7 червня, збірна України зіграє гостьовий матч проти Польщі, а 11 червня зустрінеться з командою Молдови в Кишиневі на стадіоні "Зімбру".
Водночас матч з топовою європейською збірною стане першим у хронологічному порядку. Дані ігри плануються, як підготовка до чемпіонату Європи-2024.
Нагадаємо, наступний матч національна команда зіграє у півфіналі плей-оф кваліфікації проти Боснії і Герцеговини. Гра відбудеться у четвер, 21 березня в Зениці на стадіоні "Белино полє".
В іншій парі Шляху B Ізраїль зіграє з Ісландією. Переможці півфіналів визначать володаря путівки на чемпіонат Європи в очному протистоянні. Якщо "синьо-жовті" пройдуть боснійців, то саме вони будуть господарем (номінальним) у вирішальному двобої.
Євро-2024 відбудеться в Німеччині та розпочнеться 14 червня. Фінал заплановано на 14 липня.