Мудрик допоміг Челсі вийти у півфінал Кубку Англії

Українець результативними діями не відзначився
17.03.2024 17:15 704 0

Український вінгер Михайло Мудрик повернувся у стартовий склад Челсі та допоміг команді вийти у 1/2 фіналу Кубку Англії з футболу.

У результативному матчі чвертьфіналу Кубку лондонський клуб був сильнішим за Лестер - 4:2.

Хоча "лиси" по ходу зустрічі зуміли відквитати два голи та зрівняти рахунок, але перемогу відсвяткували "сині", забивши двічі у компенсований час.

Мудрик віддав передгольовий пас головою. Тренер лондонців Маурісіо Почеттіно на рівному місці нарвався на гучний свист трибун, коли замість Михайла, випустив автора у підсумку переможного голу Чуквуемеку.

Кубок Англії з футболу

1/4 фіналу

17 березня

Челсі - Лестер - 4:2 (2:0)

Голи: 1:0 - 13' Кукурелья, 2:0 - 45+1' Палмер, 2:1 - Дісасі (автогол), 2:2 - 62' Мавідіді, 3:2  - 90'+2' Чуквуемека, 4:2 - 90+8' Мадуеке.

Нагадаємо, сьогодні в іншому матчі чвертьфіналу Кубку зіграє Манчестер Юнайтед проти Ліверпуля. Початок матчу запланований на 17:30 за київським часом.