Полісся поступилося Олександрії в 20 турі УПЛ

09.03.2024 17:27 482 0

У матчі 20-го туру Української Прем’єр-Ліги житомирське Полісся зазнало поразки від Олександрії.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь гостей. На старті зустрічі Михайленко відкрив рахунок. Після перерви господарі зуміли зрівняти рахунок - Козак реалізував пенальті. На 78 хвилині з передачі Бєляєва відзначився забитими голом Шулянський. Згодом житомирська команда залишилася в меншості - друге попередження отримав Тейлор. Гості, граючи в більшості, зуміли втримати переможний рахунок.

Полісся продовжило серію без перемог до шести ігор. Олександрія завдяки перемозі піднялася на 11 місце, набравши 20 очок.

У наступному турі, 15 березня, Олександрія прийме полтавську Ворсклу. Наступного дня Полісся завітає в гості київської Оболоні.