Реал зіграв унічию з Лейпцигом та вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Лунін відіграв увесь матч
06.03.2024 23:53 1260 0

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з футболу мадридський Реал зіграв внічию з німецьким Лейпцигом.

Гра завершилася з рахунком 1:1. У середині другого тайму команди обмінялися забитими м'ячами. На гол Вінісіуса досить швидко відповів Орбан. У компенсовані хвилини основного часу зустрічі мадридців врятував каркас воріт після удару Ольмо.

Український воротар Андрій Лунін відіграв увесь матч. Пропустив один гол. Ще одного разу припустився помилки на виході.

Стадія чвертьфіналу запланована на 9/10 та 16/17 квітня. Жеребкування відповідного раунду змагань відбудеться 15 березня, після всіх зіграних матчів-відповідей 1/8 фіналу.