ЛНЗ здолав Полісся в 19 турі УПЛ

Гол Олійника приніс перемогу клубу з Черкас
01.03.2024 19:57 689 0

У матчі 19-го туру Української Прем’єр-Ліги житомирське Полісся поступилося черкаському ЛНЗ.

У першій половині зустрічі команди не порадували моментами. Наприкінці тайму черкаська команда могла забити курйозний гол у власні ворота: Саліху вибиваючи м’яч, влучив у Насонова, який вчасно зорієнтувався та вибив "круглого" від воріт. На старті другого тайму матчу в епіцентрі події теж був Насонов. Він у підкаті вибив м’яч з під ніг Кравченка, який вже готувався пробивати у пусті ворота ЛНЗ. Наприкінці матчу припустився помилки воротар Полісся Бойко й Олійник забив єдиний гол. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь ЛНЗ.

Полісся залишилося на третьому місці в турнірній таблиці УПЛ, маючи 33 очка. ЛНЗ піднявся на 9 місце (має 23 очка).

У наступному турі, 8 березня, ЛНЗ на виїзді зіграє з Металістом 1925. Наступного дня Полісся вдома зіграє з Олександрією.