Панченко продовжив контракт з Рухом
![Панченко продовжив контракт з Рухом](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/b/e/7405/bed277b0971472fab2f2782ed25053e4.jpg?w=760&q=90)
Форвард Руха Сергій Панченко продовжив контракт.
Про це повідомляє пресслужба клубу.
Угода розрахована до 31 грудня 2028 року. У поточному сезоні 18-річний Панченко зіграв за Рух U-19 у 15 матчах в усіх турнірах та відзначився 3 голами та асистом.
Також нападник провів 3 матча за Рух-2 у другій лізі та зробив гольову передачу.
Крім того, Сергій дебютував у новій для себе віковій категорії у збірній України й за команду "синьо-жовтих" U-19 провів 5 матчів, забивши 2 голи та віддавши асист.
Раніше Рух зіграв внічию з австрійським клубом у спарингу.