Діназ підсилився нападником
![Діназ підсилився нападником](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/4/3/8186/438f04ca9458c66f0b4aa1d6400d0a05.png?w=760&q=90)
Діназ оголосив про перехід форварда Михайла Сергійчука.
Про це повідомляє пресслужба клубу.
Умови угоди не розголошуються.
Для нападника Діназ став 14-м клубом у кар’єрі. Останньою командою гравця була Ніва Бузова, у складі якої Сергійчук забив два м’ячі та віддав чотири асисти у 18 іграх.
Діназ, набравши 13 очок у 18 турів, фінішував на останньому місці у групі B. Весняну частину команда з Вишгороду розпочне як один із аутсайдерів Групи виживання.
Раніше КДК УАФ відсторонив гравця Діназа на 6 місяців за удар у стилі Зідана.