Головне

Кривбас хоче покарати Динамо

Між Кривбасом і Динамо виник конфлікт
13.11.2023 12:10 1274 1
Кривбас хоче покарати Динамо

Кривбас вимагає покарати Динамо, оскільки представники киян не з'явилися до флеш-зони YouTube-каналу криворіжців, на якому відбувалася трансляція гри.

Про це йдеться в заяві клубу.

"Кривбас здивований реакцією клубу Динамо Київ на ситуацію, яка склалась після матчу 14 туру УПЛ між нашими командами. Адже відмова тренера команди від післяматчевого флешінтерв’ю є прямим порушенням норми Регламенту змагань.

В статті 50 чітко зазначено, що проведення флешінтерв’ю для Офіційного мовника з головним тренером та футболістами, що брали участь у матчі, є обов’язковим для кожного клубу та має відбутися до початку пресконференції. Згідно нещодавніх змін у Законі України, організатор матчу виступає офіційним мовником.

Нам дуже пикро, що більше ніж 620 тисяч глядачів, які дивились цю гру, не почули коментар в.о. головного тренера Динамо Олександра Шовковського. Враховуючи, що в пункті 7 статті 50 вказано, що у разі неявки головного тренера або футболіста для зйомки флешінтерв’ю, до клубу застосовуються дисциплінарні санкції. Тому надалі нехай оцінку ситуації дають відповідні органи українського футболу", - йдеться в повідомленні.

Раніше у Динамо пояснили відсутність головного тренера у флеш-зоні YouTube-каналу Кривбаса.

Коментарі ()