Магвайр: Хочу повернути Манчестер Юнайтед туди, де він повинен бути

Захисник МЮ прокоментував перемогу над Копенгагеном
25.10.2023 09:51 601 0

Манчестер Юнайтед заслужив на перемогу над Копенгагеном (1:0) в матчі Ліги чемпіонів.

Про це заявив захисник манкуніанців Гаррі Магвайр.

"Неймовірно. Нам потрібно бути чіткішими, адже у нас було багато контратак. Ми не дали супернику шансів у другому таймі. Перший тайм був дуже поганим, це була не ідеальна, але важлива перемога. Андре Онана активізувався, це був масштабний сейв.

Сейв дня: воротар-невдаха відбив пенальті на останній секунді матчу ЛЧ і врятував перемогу для МЮ

Ми повинні були виграти цю гру. Чудовий сейв і перемога, присвячену серу Боббі Чарльтону та його родині. Мені дали можливість, я хочу допомогти команді та повернути клуб туди, де він повинен бути", - сказав Магвайр

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!