Збірна Іспанії здолала Англію та вперше виграла жіночий ЧС-2023

Віктор Слюсаренко — 20 серпня 2023, 15:06

Збірна Іспанії святкувала перемогу над Англією у фінальному матчі чемпіонату світу-2023 серед жіночих команд.

Матч завершився з рахунком 1:0. Єдиний гол забила Кармона. Відзначимо, що на 70-ій хвилині Ермосо могла подвоїти перевагу у рахунку, але не реалізувала пенальті.

У середині першого тайму вболівальник у масці та футболці на підтримку України вибіг на поле. На футболці був портрет владіміра путіна, стилізований під зображення Адольфа Гітлера з написом "Stop Putler". На спині було написано "Звільніть Україну".

Збірна Іспанії вперше виграла чемпіонат світу. Срібні медалі здобула збірна Англії. Нагадаємо, що бронзовим призером стала збірна Швеції.

Жіночий чемпіонат світу-2023 з футболу: календар, результати матчів, турнірні таблиці