Луческу: Оболонь створила нам багато проблем
![Луческу: Оболонь створила нам багато проблем](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/6/0/20865/60b5370a1ea3c78fe15caf9d8dd8d845.jpg?w=760&q=90)
Оболонь створила багато проблем гравцям Динамо.
Про це розповів головний тренер Динамо Мірча Луческу.
"Сьогодні був цікавий матч, обидві команди грали в агресивний футбол. Було багато довгих передач, причому збоку обох команд. Оболонь створила нам багато проблем, хоча рахунок міг бути й 5:0, оскільки ми створили велику кількість гольових моментів, мали багато стандартів.
Повторюся, Оболонь добре підійшла до сьогоднішнього матчу, створила моменти біля наших воріт. Можливо, десь наші гравці почувалися розслаблено, але в принципі все добре, я задоволений результатом та здобутими трьома очками.
В Оболоні хороша команда, завжди грає вдома непогано, і сьогодні хотіли нас перемогти", - відзначив Луческу.
Нагадаємо, Динамо переграло Оболонь у 2 турі УПЛ.