Ексгравець Колоса перейшов у Металіст
![Ексгравець Колоса перейшов у Металіст](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/a/e/23001/ae1958af7bc76234abbd18c445acab8d.png?w=760&q=90)
Центральний півзахисник Станіслав Мораренко після короткострокового перегляду підписав контракт із харківським Металістом.
Про це повідомляє Sport.ua.
21-річний Мораренко свого часу пройшов школи донецького Металурга і Чорноморця, виступав за юнацьку команду одеситів. Пізніше він грав за молодіжну команду Колоса, а з вересня минулого року був в оренді у Діназі (18 матчів, 4 голи в Першій лізі).
Раніше Металіст підписав контракт із сином Краснікова.