Збірна Буркіна-Фасо здолала Габон та вийшла до 1/4 фіналу Кубку африканських націй

Визначився перший чвертьфіналіст турніру
23.01.2022 20:56 1410 0

У матчі 1/8 фіналу Кубку африканських націй-2021 з футболу збірна Буркіна-Фасо протистояла Габону.

Вже на 18-ій хвилині Траоре мав відкривати рахунок, але не реалізував пенальті у ворота Габону. Та все ж через 10 хвилин Траоре ударом у лівий нижній кут воріт забив гол. На 42-ій хвилині Бупендза забив гол у ворота Буркіна-Фасо, але після перегляду VAR взяття воріт було скасовано - зафіксовано положення поза грою. У середині другого тайму Габон залишився у меншості - Обісса отримав друге попередження. Граючи у меншості, збірна Габону наприкінці основного часу зустрічі зрівняла рахунок завдяки автоголу Гіри. У додатковий час рахунок не змінився і чвертьфіналіст визначався у серії пенальті. У лотереї футбольна фортуна посміхнулася збірній Буркіна-Фасо - 7:6.