Динамо зробило золотий дубль у сезоні 2020/21

Володар трофею визначився в овертаймах
13.05.2021 21:33 4359 0

У фінальному матчі Кубку України у Тернополі київське Динамо зустрічалося з луганською Зорею.

У першому таймі матчу кияни більше контролювали м'яч, але за кількістю створених моментів Зоря не поступилася супернику. Після перерви після передачі Циганкова мав відзначатися Бєсєдін, але не влучив у створ воріт. Основний час зустрічі завершився без забитих голів. У першому овертаймі Циганков відкрив рахунок. А на 105-ій хвилині Жужінью порушив правила проти Буяльського і було призначено пенальті. З точки Циганков не зміг переграти Васіля. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь Динамо.

Київське Динамо зробило золотий дубль у сезоні 2020/21 років. Підопічні Луческу виграли 13-ий Кубок України.