Шахтар розгромив Десну у 18 турі УПЛ

Перший гол гірники забили завдяки сумнівному пенальті
14.03.2021 18:53 2442 0

У матчі 18-го туру української Прем’єр-Ліги донецький Шахтар зустрічався з чернігівською Десною.

На 33-ій хвилині матчу після передачі Патрика Кривцов ледь дотягнувся до м'яча, який далі опинився у руках голкіпера Десни Паста. Цей епізод було перегляду на VAR і зафіксовано порушення правил з боку Імерекова проти Кривцова та призначено пенальті у суперечливому епізоді. Тете реалізував пенальті. Що до призначено пенальті, то гравці гірників не особливо апелювали і епізод був майже заграний, але ж VAR…

В останні 15 хвилин матчу гравці Десни попливли. Гірники забили три голи та святкували перемогу з розгромним рахунком 4:0.