Зоря на виїзді розгромила АЕК у 4 турі Ліги Європи

Майже увесь другий тайм матчу АЕК грав у меншості
26.11.2020 21:44 4804 0

У матчі четвертого туру Ліги Європи луганська Зоря на виїзді зустрічалася з грецьким АЕКом.

Перший тайм матчу був без забитих голів. На 41 хвилині матчу Циганікс міг вивести вперед Зорю, але пробив вище воріт. А на старті другого тайму Шахов отримав друге попередження і АЕК залишився у меншості. І на 61-ій хвилині гості скористалися грою у більшості - Громов відкрив рахунок. А через 14 хвилин після гарної комбінації Кабаєв подвоїв рахунок у матчі. Юрченко на 86-ій хвилині реалізував пенальті і довів рахунок до 3:0 на користь Зорі.