Шевченко назвав найкращий варіант вирішення матчу Швейцарія – Україна | Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль

Шевченко назвав найкращий варіант вирішення матчу Швейцарія – Україна

23.11.2020 08:15 5479 1
Андрій Шевченко прокоментував ситуацію матчу із Швецарією
Шевченко назвав найкращий варіант вирішення матчу Швейцарія – Україна

Долю матчу Ліги націй між Швейцарією та Україною слід вирішити на футбольному полі.

Про це розповів головний тренер національної команди Андрій Шевченко.

"Люцерн – прекрасне місто, яке, на жаль, мені не довелося побачити. Ми весь цей час провели в готелі. Та ситуація, в якій опинилася команда і яку нам організували, була важкою. Мені сценарій ще не відомий. В першу чергу, будуть розглядати наші докази і вони дуже сильні. Я думаю, що у нашої сторони є все, щоб довести, що ми, як мінімум, не заслужили на технічну поразку. Я взагалі вважаю, що правильний результат повинен визначитись через перегравання. Ми повинні зіграти цей матч і з'ясувати між нами, хто сильніший і повинен залишитися у найвищому дивізіоні.

Я трохи вивчив інцидент з повторними позитивними тестами Мораеса і Кривцова. У людей, які перехворіли, ще може залишатися вірус, але він уже мертвий. Вони не можуть нікого інфікувати, але тест показує цей вірус. Тому такі тести називають хибно позитивними. Але про це говорили тільки на наступний день. У день гри інформація була надана по-іншому.

У Німеччині ми потрапили в схожу ситуацію. Ми повинні були виїжджати на тренування і отримали результати тестів. Нас попросили зачекати. При цьому, ми виїхали через годину, пресконференція відбулася і ми переодягалися в нормальних роздягальнях. Для нас зробили все, щоб команда комфортно почувалась.

У Швейцарії такого не було: була скасована пресконференція, попросили переодягатися в готелі, не пустили в роздягальню, щоб хлопці могли взути бутси. Навіть, якщо вони сильно переживали через те, що хлопці були інфіковані... Та ж ситуація була й у швейцарської команди, у них теж були кілька гравців з позитивними тестами. Весь світ переживає цей момент. Ми повинні бути більш відкритими, усвідомлювати цю ситуацію. Хвороба – це нормальна ситуація. Для мене була дуже дивною така поведінка. Мені це не сподобалось.

Я однозначно можу сказати, що ми повністю виконали протокол. У нас була достатня кількість гравців, щоб провести матч в той день і наступного дня. Я думаю, що нашої провини однозначно немає. Комісія буде розбиратися і вона зобов'язана ухвалити правильне рішення. Від нього буде залежати майбутнє багатьох ситуацій, які мені навіть не хотілося б уявляти.

УЄФА має визначитися для себе. Якщо є дати для перегравання, це був би найкращий варіант. Матч повинен бути зіграний з точки зору фейр-плей. Весь сенс у цьому – доля матчу має вирішитись у грі. Якщо для цього немає вільного часу, для цього є інші механізми. Але про технічну поразку однієї чи іншої команди мови не може бути. Ані Україна, ані Швейцарія не повинні отримати технічну поразку. Це буде неправильно", - відзначив Шевченко.

УЄФА скасував поєдинок Ліги націй Швейцарія - Україна через спалах коронавірусу в команді Андрія Шевченка. Таке рішення прийняв головний санітарний лікар Люцерна.

Нагадаємо, від результату матчу залежить, яка зі збірних залишиться в Дивізіоні A Ліги націй

Коментарі ()