Збірна України здолала Швейцарію у Лізі націй

Підопічні Шевченка з перемоги стартували у турнірі
03.09.2020 23:36 4758 2

У матчі першого туру групи 4 Ліги А Ліги націй УЄФА збірна Україна у Львову приймала Швейцарію.

На 14-ій хвилині матчу підопічні Шевченка вийшли вперед - після передачі Тимчика відзначився Ярмоленко. Далі гості мали територіальну та ігрову перевагу, яку змогли втілити у забитий гол на 41-ій хвилині: Сеферович переграв Зінченка і вміло пробив у нижній кут воріт - Пятов не зміг врятувати команду. У середині другого тайму матчу Зінченко гарним ударом у дальню дев’ятку воріт забив гол - 2:1.