Смалійчук: Не буду витрачати гроші на договірняки і роботу з суддями | Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль

Смалійчук: Не буду витрачати гроші на договірняки і роботу з суддями

28.05.2020 09:39 2801 0
Новий власник клубу пообіцяв непрості реформи і непопулярні рішення
Смалійчук: Не буду витрачати гроші на договірняки і роботу з суддями

У нового власника Карпат Олега Смалійчука до керівництва і команди є така сама довіра, як і була при попередньому власнику.

Про це заявив сам Смалійчук.

"Шановні журналісти і вболівальники Карпат, в зв’язку з останніми новинами хотів би внести деякі коментарі:

1. Знаю, що у Петра Петровича (Димінського - прим) були більш вигідні фінансові пропозиції, але він прийняв саме мою, зважаючи на мою відданість клубу. За це і за весь його період в Карпатах - моя велика подяка і повага.

2. Я купив клуб, а не посаду. До керівництва і команди в мене є така сама довіра, як і була при попередньому власнику, тому до кінця сезону я не збираюсь втручатись в управління клубом  і щиро надіюсь, що керівництво виконає всі взяті на себе зобов’язання перед початком сезону.

3. Як ви всі знаєте, частина клубу мені не належить, тому зустріч з співвласником наразі в пріоритеті, і всі подальші коментарі я буду давати тільки після зустрічі  з ним.

4. Ніяких популістських заяв на рахунок єврокубків ви більше від мене не почуєте. Навпаки - нас всіх очікують непрості реформи і непопулярні рішення.

5. Хочу запевнити усіх вболівальників, що Карпати не вмруть. Вони житимуть. Цей бренд не згасне ніколи.

6. Всім хейтерам раджу заспокоїтись, видихнути і не рахувати мої фінанси - на різні махінації, договірняки і роботу з суддями я їх точно тратити не буду. З рештою я впораюсь.

7. Окремо висловлюю повагу ультрас. Сподіваюсь на співпрацю і підтримку. Ви - і серце цього клубу, і його душа!", - зазначив Смалійчук.

Раніше, Олег Смалійчук став власником частки клубу Карпати.

Коментарі ()