Яремчуку зроблять операцію, він вибув на 2-3 місяці
![Яремчуку зроблять операцію, він вибув на 2-3 місяці](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/4/8/118765/48af4f3856231f0b2b25601ad417d8ac.png?w=760&q=90)
Український форвард бельгійського Гента Роман Яремчук сьогодні, 19 січня перенесе операцію, після чого відновлюватиметься протягом 2-3 місяців.
Про це повідомляє Het Nieuwsblad.
Актуально: Гент повісив цінник на Яремчука
Видання повідомляє про невеликий вроджений дефект в ахіллі українця, який лікарям необхідно виправити. Через це вирішили робити операцію заздалегідь, щоб Яремчук зміг відновитися до вирішальних матчів плей-офф чемпіонату Бельгії.
Через проблеми з ахілловим сухожиллям Роман Яремчук не грав у матчі Гента проти Мускрона (3:1).
У нинішньому сезоні Яремчук зіграв в 30 матчах Гента у всіх турнірах. В його активі 17 голів. Гент посідає друге місце в чемпіонаті Бельгії, відстаючи від лідируючого Брюгге на 7 очок.