Олександрія переграла Зорю у 15 турі УПЛ

Долю матчу вирішив один забитий гол
23.11.2019 15:52 3235 0

У матчі 15 туру УПЛ ФК Олександрія зустрічався з луганською Зорею.

У середині першого тайму матчу після удару Ковальця захисник гостей зупинив політ м’яча рукою і було призначено пенальті. Гречишкін з точки не переграв голкіпера Зорі.

У другому таймі після подачі Гречишкіна зі штрафного Банада переправив м’яч у сітку воріт суперника - 1:0. А на 71-ій хвилині Лучкевич не реалізував вихід один на один з голкіпером, пробивши повз ворота. Олександрійці святкували перемогу у центральному матчі туру.