Ліверпуль і Зальцбург влаштували гольову феєрію. Результати матчів 2 туру Ліги чемпіонів

Сім забитих голів у Ліверпулі
02.10.2019 23:53 3325 0

У 2 турі групового раунду Ліги чемпіонів відбулися шість матчів, які порадували своєю результативністю.

Ліверпуль та Зальцбург подарували глядачам незабутні враження. У першому таймі господарі вели у рахунку 3:0. Перед перервою гості один м’яч відіграли, а у другому таймі змогли зрівняти рахунок - 3:3. Далі Салах знову вивів Ліверпуль вперед.

Ліон досить серйозно налаштував на матч у Німеччині, звідки привіз три очки. Аякс також успішно зіграв на виїзді - впевнено переграли Валенсію. Зеніт вдома завдав поразки Бенфіці, а Барселона вирвала вольову перемогу в Інтера. Челсі ж переміг у Франції.

Ліга чемпіонів
2 тур, 2 жовтня
Група Е
Ліверпуль - Зальцбург 4:3 (3:1)
Голи: 1:0 - 9 Мане, 2:0 - 25 Робертсон, 3:0 - 36 Салах, 3:1 - 39 Хван, 3:2 - 56 Мінаміно, 3:3 - 60 Голанд, 4:3 - 69 Салах