Олімпіакос розгромив Краснодар. Інші матчі плей-оф раунду Ліги чемпіонів

Ліга Чемпіонів. Другий кваліфікаційний раунд. Перші матчі. 21 серпня
21.08.2019 23:54 7550 0

У перших матчах четвертого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів загребське Динамо та Олімпіакос святкували перемоги, а Црвена Звезда зіграла результативну нічию у Швейцарії.

У Хорватії місцеве Динамо перемогло Русенборг, забивши двічі ще до перерви.

Олімпіакос у першому таймі одного разу забив, а у другому - двічі. Дубль оформив Йован Ранджелович, який на 75-ій хвилині вийшов на заміну. А Поденсе збільшив рахунок до 4:0. Останні 15 хвилин основного часу зустрічі Краснодар провалив.

Янг Бойз і Црвена Звезда у Швейцарії порадували глядачів забитими м’ячами - 2:2.

Ліга Чемпіонів, другий кваліфікаційний раунд
Перші матчі, 21 серпня

Динамо (Хорватія) – Русенборг (Норвегія) 2:0 (2:0)

Голи: 1:0 - 9 Петкович (пен), 2:0 - 28 Оршич

Олімпіакос (Греція) – Краснодар (Росія) 4:0 (1:0)

Голи: 1:0 - 30 Герреро, 2:0 - 78 Ранджелович, 3:0 - 85 Ранджелович, 4:0 - 89 Поденсе

Янг Бойз (Швейцарія) – Црвена Звезда (Сербія) 2:2 (1:1)

Голи: 1:0 - 7 Ассале, 1:1 - 18 Дегенек, 1:2 - 46 Гарсія, 2:2 - 76 Оаро (пен)

Нагадаємо, що у третьому кваліфікаційному раунді Брюгге пройшло київське Динамо, а ЧФР Клуж – Селтік, у складі якого виступає Мар’ян Швед.