Динамо вилетіло із Ліги чемпіонів

Кияни не змогли переграти бельгійський Брюгге
13.08.2019 22:25 2653 0

Динамо не змогло пробитися у плей-оф Ліги чемпіонів.

У матчі-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів кияни зіграли внічию із Брюгге 3:3. За підсумками двох матчів далі пройшла бельгійська команда.

Матч для Динамо розпочався вдало, вже на 6-й хвилині відзначився Буяльський. Однак наприкінці першого тайму бельгійці стараннями Делі зрівняли рахунок.

На початку другої половини гри Динамо знову забило, після удару Вербіча м’яч влучив у стійку, де першим на добиванні був Шепелєв. Брюгге знову зміг зрівняти рахунок наприкінці тайму, коли відзначився Вормер.

У додатковий час надію киянам подарував автогол Мехеле, проте через дві хвилини Брюгге підловило киян на контратаці та знову зрівняло рахунок у матчі, відзначився Опенда.

Відзначимо, що наприкінці зустрічі другу жовту картку отримав Бурда та залишив Динамо у меншості. Однак через дві хвилини Тау грубо зіграв проти Бойка та також отримав вилучення.

Ліга Чемпіонів.

3-й кваліфікаційний раунд, матч-відповідь (перший матч 0:1)

13 серпня

Динамо - Брюгге 3:3 (1:1)

Голи: 1:0 -  6 Буяльський, 1:1 - 39 Делі, 2:1 - 50 Шепелєв, 2:2 - 88 Вормер, 3:2 - 90+3 Мехеле, 3:3 - 90+5 Опенда

Раніше повідомлялося, що Хацкевич покине Динамо у разі вильоту із Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, букмекери не вірять у прохід Динамо в наступний раунд Ліги чемпіонів.