Манчестер Юнайтед розгромив Челсі у першому турі АПЛ

Суха розгромна перемога МЮ
11.08.2019 20:22 1746 0

У матчі першого туру Англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед вдома впевнено переміг Челсі.

У першому таймі матчу Манчестер Юнайтед вийшов вперед: Рашфорд реалізував пенальті, що було призначено за порушення Зуми проти Рашфорда у карному майданчику гостей.

У середині другого тайму господарі завдяки голу Марсьяля подвоїли рахунок на табло. А через дві хвилини після передачу Погба Рашфорд довів рахунок до розгромного, реалізувавши вихід один на один з голкіпером суперника. А на 81-ій хвилині матчу Джеймс довів рахунок до 4:0.

Прем’єр-ліга

Перший тур, 11 серпня

Манчестер Юнайтед - Челсі 4:0 (1:0)

Голи: 1:0 - 18 Рашфорд (пен), 2:0 - 65 Марсьяль, 3:0 - 67 Рашфорд, 4:0 - 81 Джеймс

Раніше,  Манчестер Сіті із Зінченком знищив Вест Гем, Арсенал переміг Ньюкасл, а Лестер зіграв внічию.