Манчестер Сіті із Зінченком знищив Вест Гем в АПЛ

Розгромна перемога Ман Сіті
10.08.2019 16:21 4015 0

У матчі першого туру Англійської Прем'єр-ліги Вест Гем вдома поступився Манчестер Сіті.

У першому таймі матчу Манчестер Сіті відкрив рахунок. Після передачі Вокера з правого флангу відзначився Жезус, який результативно замкнув ближню стійку воріт суперника. У другому таймі Стерлінг подвоїв рахунок. На 84-ій хвилині матчу Агуеро реалізував пенальті, забивши четвертий м'яч у ворота господарів. А у компенсовані хвилини Стерлінг ще раз змусив голкіпера суперника діставати м'яч з сітки власних воріт.

Олександр Зінченко у складі Манчестер Сіті провів увесь матч. Андрій Ярмоленко не потрапив до заявки Вест Гему на звітний матч.

Прем’єр-ліга
Перший тур, 10 серпня
Вест Гем  - Манчестер Сіті 0:5 (0:1)
Голи: 0:1 - 25 Жезус, 0:2 - 51 Стерлінг. 0:3 - 76 Стерлінг, 0:4 - 86 Агуеро, 0:5 - 90+2 Стерлінг

Раніше, Ювентус і Манчестер Сіті обмінялися футболістами – у Манчестер перейшов Жуан Канселу, а в Турин перебрався Даніло.

Нагадаємо, у Манчестер Сіті Сане через травму пропустить 6-7 місяців