Селтік без Шведа розгромив Мотервелл у чемпіонаті Шотландії

Впевнена виїзна перемога Селтіка
10.08.2019 15:51 1293 0

У другому турі чемпіонату Шотландії Селтік на виїзді здобув виїзну розгромну перемогу над Мотервеллом.

Селтік першим пропустив, але вже через дві хвилини зрівняв рахунок. Перед перервою гості вийшли вперед. У середині другого тайму Селтік збільшив свою перевагу у рахунку до двох м’ячів. А ще через 10 хвилин Едуар довів рахунок до розгромного. На 85-ій хвилині Крісті реалізував пенальті і довів рахунок до 5:1. У компенсовані хвилини Доннеллі оформив дубль.

Українець Мар’ян Швед потрапив до заявки на звітний матч, але провів його на лаві запасних.

Зазначимо, що у першому турі чемпіонату Шотландії Швед не потрапив до заявки Селтіка на матч з Сент-Джонстоном (7:0).

Чемпіонат Шотландії
Другий тур, 10 серпня
Мотервелл - Селтік 2:5 (1:2)
Голи: 1:0 - 12 Доннеллі, 1:1 - 14 Аєр, 1:2 - 41 Гріффітс, 1:3 - 66 Форрест, 1:4 - 76 Едуар, 1:5 - 85 Крісті (пен), 2:5 - 90+2 Доннеллі

Раніше, Селтік не зміг переграти Клуж у Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, у матчі з Нимме Калью Швед забив дебютний гол за Селтік у Лізі чемпіонів.