Швед забив дебютний гол за Селтік у Лізі чемпіонів

Друга впевнена перемога Селтіка
30.07.2019 21:52 2147 0

За сумою двох матчів кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів естонський Нимме Калью під керівництвом українця Романа Кожуховського поступився Селтіку.

Естонська команда після розгромної поразки у першому матчі (0:5) вдома мала лише теоретичні шанси вийти до наступного раунду змагань. І цього разу переміг Селтік, наставник якого надав відпочинок кільком своїм основним виконавцям. У складі Селтіка  зіграв українець Мар’ян Швед, який вийшов на заміну на 70-ій хвилині. Він на 90+3 хвилині відзначився забитим голом - з лінії штрафного майданчику поцілив у ближню дев'ятку воріт естонців. Зазначимо, що Нимме Калью увесь матч провів українець Андрій Маркович.

Також до наступного раунду Ліги Чемпіонів вийшли АПОЕЛ і Клуж.