10.08.2019 19:00 7197 0
Чемпіонат України - УПЛ
3-й тур, 10 серпня

Динамо Київ - Шахтар Донецьк

Сутичка розпочалася після матчу, але на цьому трансляція завершилася. Шахтар зумів переграти Динамо на Олімпійському.

90' Після серії рикошетів Бурда прострілив на Гармаша, але Пятов забрав м'яч у руки.

90' Небезпечний штрафний заробили кияни біля штрафного майданчику Шахтаря.

90' Бурда помилився у центрі поля, гравця Шахтаря виходили 3 в 1, але Дентіньо не зміг забити в порожні ворота після пасу Тайсона.

90' Миколенко з флангу закидав м'яч у штрафну площадь, але м'яч став досить простою здобиччю для Пятова, який впевнено зіграв на виході.

90' Остання заміна в Шахтаря: замість Марлоса на полі з'явитсья Дентіньо.

90' 5 хвилин додав арбітр до основного часу.

89' Де Пена забрався в положення "поза грою" на правому фланзі атаки Динамо.

87' Кияни тепер заробили кутовий на правому фланзі, але подача стандарту в цьому епізоді вийшла поганою - занадто низько м'яч летів.

85' Дуже не вдало розіграли корнер "гірники", м'яч у Динамо.

84' Бланко-Лещук корпусом закрив м'яч і пробив по вортах Бойка, воротар Динамо перевів снаряд на кутовий.

83' Не вдається Динамо зачепитися за м'яч і провести конструктивну атаку.

81' Була пауза в матчі, Мораес лежав на газоні і накульгуючи він покинув поле, замість нього гру продовжив Бланко-Лещук.

79' Пішла подача з флангу, але гравці Шахтаря без проблем відбилися.

78' Вербич на фланзі прокинув м'яч між двох гравців донецького клубу, але Патрік збив його і отримав жовту картку.

77' Шахтар виконував подачу зі штрафного, але Бойко вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

76' Заміна в донецького Шахтаря, замість Болбата на полі з'явився Хочолава.

74' У центрі поля порушив правила Болбат, кияни швидко розіграли м'яч, але Пятов перехопив передачу.

72' І відразу Андрієвський відповів грубим підкатом по Мораесу і другою жовтою карткою для Динамо.

71' Мораес дуже жорстко зіграв проти Де Пени і отримав жовту картку.

70' У два нападника буде грати Динамо: замість Шепелєва на полі з'явився Фран Соль.

69' Алан Патрік потужно пробивав по воротах з дальньої дистанції, але м'яч пролетів значно правіше мети.

67' Родрігеш після високої подачі скинув на Андрієвського, який пробив по воротам Пятова, але м'яч від спини Болбата пішов на кутовий.

66' Відразу заміна в Динамо: Сидорчук сів відпочивати, а на полі з'явився Олександр Андрієвський.

64' ГОООООЛ! Шахтар виходить знову виходить вперед! Марлос обіграв Де Пену, прибрав Кадара і пробив по воротах, м'яч влучив у ногу Миколенку і залетів у ближній кут Бойка.

63' Кендзьора виконував небезпечний простріл на Вербича, але словенець не зміг влучити у ворота.

62' Перша заміна у нашому матчі: замість Віктора Циганкова на полі з'явився Беньямін Вербич.

60' Гармаш отримав пошкодження. Накульгує він зараз при ходьбі, але заміну не вимагає, виявляючи готовність продовжувати зустріч.

58' Родрігеш в контратаці протягнув м'яч через центральну вісь, і пробив з дальньої відстані, але удар заблокували.

57' Ісмаїлі протягнув м'яч по лівому флангу, але прострільну передачу в центр виконав по занадто високій траєкторії.

56' Закид з глибини поля слідував на правий край атаки гостей на Соломона, але у того судді зафіксували невеликий офсайд.

55' Марлос пробив по воротах з дальньої дистанції, але м'яч зачепив захисника, втративши при цьому майже всю силу, і докатився до ніг Бойка.

54' Болбат увірвався в чужу штрафну площадь, де намагався обіграти двох суперників, але трюк не пройшов - м'яч у нього з-під ніг вибили.

53' Спробували динамівці пресингувати суперників на чужій половині поля, але нічого не добилися. Де Пена порушив правила, поваливши суперника на газон руками.

52' Мораес вривався на правий край чужого штрафного майданчика, але під пресингом захисника не зміг пробити якісно - несильний удар прийшовся у сітку із зовнішнього боку воріт.

51' Без особливої небезпеки "гірники" розіграли кутовий на лівому фланзі. У центрі поля "оранжево-чорні" розігрують м'яч, готуючи свою нову позиційну атаку.

49' Бурда в своїй штрафній площі подарував м'яч Мораесу, який скинув м'яч під удар Тайсону, але з лівого краю штрафного майданчика бразилець не зумів пробити Бойка.

47' Стартові склади не змінилися після перерви.

Перша половина гри завершилася, команди виглядали досить рівно і рахунок на табло це відображує.

45' Хвилину додав арбітр до першого тайму.

44' Родрігес втікав у контратаку, але перетримав м'яч і в підсумку загальмував контрнаступ Динамо.

42' Перша жовта картка у матчі, Шепєлєв  зупинив руками Тайсона, який втікав у контратаку, за що і отримав "гірчичник".

40' Відразу Динамо заволоділо м'ячем після забитого голу, але без гостроти біля воріт "гірників".

38' ГОООООЛ! Динамо зрівнює рахунок! Степаненко не зміг перехопити пас на Гармаша, Денис отримав вільний простір і пробив з дальної відстані, Пятов парирував м'яч перед собою і Родрігеш на добиванні забив свій дебютний гол майже у порожні ворота.

37' Шахтар продовжує домінувати. Заробили гості кутовий на лівому фланзі, але розіграли його далеко не найкращим чином.

35' З лівого флангу Тайсон проштовхнув м'яч у напрямку 11-метрової позначки, Мораес грамотно пропустив м'яч між ніг, і Марлос пробивав із чудової позиції, але влучив у праву штангу.

33' Вболівальники гонять Динамо вперед, але кияни не можуть заволодіти ініціативою та стоврити гостроту біля воріт суперника.

31' Кутовий донеччани заробили на правому фланзі. Подача від прапорця була виконана у воротарський майданчик, але Бойко спокійно кулаками відбив м'яч подалі.

29' Після подачі від Бурди Степаненко збив Гармаша у штрафному майданчику, але свисток арбітра промовчав.

27' Пішки почали ходити по полю "гірники", катаючи м'яч один до одного. Динамо чомусь припинило будь-які спроби пресингу.

26' Після забитого гола Шахтар продовжує вести гру першим номером, вишукуючи чергові діри в оборонних порядках суперника.'

24' Родрігеш відкривався на правому краю атаки Динамо, але лінійний арбітр зафіксував у нього невеликий офсайд.

22' Незадоволені динамівці, намагалися довести суддям, що м'яч вийшов за межі поля перед прострілом Соломона. Але м'яч не перетнув лінію повністю, так що гол зарахований правильно.

21' ГООООЛ! Шахтар виходить вперед! Соломон продрався через Миколенка і прострілив на Мораеса, який п'ятою переправив м'яч у ворота Бойка.

19' Шахтар захопив у останні хвилини територіальну перевагу в центрі поля, але продовжує пасувати тільки поперек поля, не проявляючи ніякої агресії в атаці.

17' Миколенко отримав пошкодження гомілкостопу в стику з Марлосом. Вимушена пауза в грі виникла, поки Віталію надають медичну допомогу.

16' Мораес отримав якесь ушкодження. Мабуть, у боротьбі за м'яч у повітрі суперник потрапив йому у вухо.

15' Від правого кута штрафного майданчика небезпечно пробивав Соломон, але трохи повз ворота пролетів м'яч.

13' Шепелев так швидко втік у контратаку через центр після відбору м'яча, що ніхто з партнерів по команді не встиг підтримати його.

12' Де Пена пробив з дальньої дистанції. Вдалося йому потрапити в площину воріт, але занадто слабким вийшов удар, м'яч опинився в руках Пятова.

10' Катають м'яч на своїй половині поля донеччани. Кияни продовжують працювати в пресингу, але вже менш активно, ніж на перших секундах зустрічі.

8' Марлос вирішив подати зі штрафного, але занадто високо підняв м'яч - ніхто з партнерів по команді не мав шансів дістатися до м'яча.

7' Ісмаїлі вперше підключився в атаку по лівому флангу і зумів заробити штрафний удар, поруч з кутом штрафного майданчику.

5' Динамівці поки рухаються трохи краще в центрі поля, тому м'яч у них більше часу в ногах. Але про підходи до воріт Пятова мови поки не йде.

4' Гармаш раптово зважився на удар метрів з 35-ти. М'яч полетів вище воріт метра на чотири.

3' Обидві команди хочуть заволодіти ініціативою, використовуючи активний командний пресинг, примушуючи суперників помилятися в поспішних передачах.

У третьому турі Української прем'єр ліги київське Динамо зіграє з донецьким Шахтарем.

Матч відбудеться сьогодні, 10 серпня на НСК Олімпійський у Києві.

Початок о 17:00.

Трансляція поєдинку буде здійснюватися телеканалом 2+2. Також трансляція буде доступною за посиланням.

Також: Setanta Sports Україна - онлайн-трансляція

Чемпіон проведе текстову трансляцію онлайн розпочинаючи з 16:45.

Нагадаємо Динамо перемогло Шахтар і здобуло Суперкубок України 2019.