Авангард у меншості відігрався в матчі з Прикарпаттям

Івано-франківці втартили перемогу
02.08.2019 20:24 1789 0

У другому турі Першої ліги Прикарпаття вдома втратило перемогу над краматорським Авангардом.

Господарям вдалося забити швидкий м’яч - відзначився Роман Барчук. До перерви гості рахунок зрівняли завдяки голу Сеницького. А на 62-ій хвилині краматорська команда залишилася у меншості: Дмитро Ульянов отримав друге попередження.

На 70-ій хвилині матчу Ігор Худобяк втілив кількісну перевагу у забитий м’яч. По при гру у меншості гості зуміли зрівняти рахунок - 2:2.

Нагадаємо, що у першому турі ці команди перемогли - Прикарпаття на виїзді був сильнішим за Минай (3:0), а Авангард вдома здобув вольову перемогу над Волинню (3:2).

Чемпіонат України, Перша ліга
2 тур
2 серпня
Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Авангард (Краматорськ) 2:2 (1:1)
Голи: 1:0 - 12 Барчук, 1:1 - 34 Сеницький, 2:1 - 70 Худобяк, 2:2 - 81 Кірієнко

Раніше, УАФ дискваліфікувала трьох арбітрів за причетність до організації договірних ігор.

Нагадаємо, у першому турі УПЛ Динамо перемогло Карпати у Львові.