Динамо святкувало виїзну перемогу над Карпатами

Результативне завершення першого тайму матчу
31.07.2019 21:23 1949 0

У першому турі Прем’єр-Ліги України київське Динамо у Львові святкувало перемогу над Карпатами.

Господарі протрималися 41 хвилину, а потім до завершення тайму у їх ворота влетіло два м’ячі. Захисник господарів Ковтун зрізав м’яч у власні ворота, а у компенсовані хвилини тайму пенальті реалізував Бєсєдін.

У другому таймі матчу Де Пена міг збільшити рахунок, але згаяв момент для удару. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь Динамо.

Чемпіонат України, Прем'єр ліга
1 тур
31 липня
Карпати (Львів) – Динамо (Київ) 0:2 (0:2)

Голи: 0:1 - 42 Ковтун (авт), 0:2 - 45+1 Бєсєдін (пен)

Карпати: Підківка, Мартінс, Вакуленко, Ковтун, Якимець, Вербний, Кльоц, Вуйковіч (Козак 72), Гуцуляк, Ді Франко, Карпенко (Лейоус 46)

Динамо: Бойко, Кендзьора (Циганков 69), Бурда, Кадар, Миколенко, Буяльський, Шепелєв, Караваєв, Гармаш, Вербіч (Де Пена 46), Бєсєдін

Попередження: Карпенко 16, Вербний 83 - Кадар 12, Кендзьора 67

Керівництво Карпат вирішило не тільки вийти із єдиного телепулу, але й відкликало свій голос за продаж телеправ телеканалам Футбол.

У зв’язку із цим рішення про передачу телеправ телеканалу Футбол можуть визнати нелегітимним, оскільки є 7 із 8 необхідних голосів.

Нагадаємо, телеканали 2+2 та Уніан будуть показувати матчі української Прем’єр-ліги.