Мій профіль
25 Серпня 2019

Результати матчів першого раунду Ліги Європи

19.07.2019 08:10 1229 0
Відбулися всі матчі першого раунду розіграшу Ліги Європи
Результати матчів першого раунду Ліги Європи

Джерело - Чемпіон.

Відбулися матчі першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Пропонуємо вам ознайомитися з їх результатами.

  Актуально: Визначився суперник Зорі у Лізі Європи 

Ліга Європи.

Перший кваліфікаційний раунд. Повторні матчі.

18 липня

Македонія ДП (Північна Македонія) - Алашкерт (Вірменія) - 0:3 (перший матч - 1:3)

Тобол (Казахстан) - Женесс (Люксембург) - 1:1 (перший матч - 0:0)

Кайрат Алмати (Казахстан) - Широкі Брієг (Боснія і Герцеговина) - 2:1 (перший матч - 2:1)

Теута (Албанія) - Вентспілс (Латвія) - 1:0 (перший матч - 0:3)

Турку (Фінляндія) - Брондбю (Данія) - 2:0 (перший матч - 1:4)

Левадія (Естонія) - Стьярнан (Ісландія) - 3:2 (д.ч.) (перший матч - 1:2)

РоПС (Фінляндія) - Абердін (Шотландія) - 1:2 (перший матч - 1:2)

РФС (Латвія) - Олімпія (Словенія) - 0:2 (перший матч - 3:2)

Університатя Крайова (Румунія) - Сабаіл (Азербайджан) - 3:2 (перший матч - 3:2)

Динамо Мінськ (Білорусь) - Лієпая (Латвія) - 1:2 (перший матч - 1:1)

Левскі (Болгарія) - Ружомберок (Словаччина) - 2:0 (перший матч - 2:0)

Аполлон (Кіпр) - Кауно Жальгіріс (Литва) - 4:0 (перший матч - 2:0)

Жальгіріс (Литва) - Гонвед (Угорщина) - 1:1 (перший матч - 1:3)

Вадуц (Ліхтенштейн) - Брейдаблік (Ісландія) - 2:1 (перший матч - 0:0)

Зрінськи Мостар (Боснія і Герцеговина) - Академія Пандєв (Північна Македонія) - 3:0 (перший матч - 3:0)

Краковія (Польща) - Дунайська Стреда (Словаччина) - 2:2 (д.ч.) (перший матч - 1:1)

Мілсами (Молдова) - Стяуа (Румунія) - 1:2 (перший матч - 0:2)

Нефтчі (Азербайджан) - Сперанца (Молдова) - 6:0 (перший матч - 3:0)

Петрокуб (Молдова) - АЕК Ларнака (Кіпр) - 0:1 (перший матч - 0:1)

Торпедо Кутаїсі (Грузія) - Ордабаси (Казахстан) - 0:2 (перший матч - 0:1)

Гаугесун (Норвегія) - Кліфтонвілл (Північна Ірландія) - 5:1 (перший матч - 1:0)

Прогрес Нідеркорн (Люксембург) - Корк Сіті (Ірландія) - 1:2 (перший матч - 2:0)

УЕ Енгордані (Андорра) - Динамо Тбілісі (Грузія) - 0:1 (перший матч - 0:6)

Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) - Лячі (Албанія) - 1:0 (перший матч - 1:1)

Торсхавн (Фарерські острови) - Крусейдерс (Північна Ірландія) - 2:3 (перший матч - 0:2)

Мура (Словенія) - Маккабі Хайфа (Ізраїль) - 2:3 (перший матч - 0:2)

Кукесі (Албанія) - Дебрецен (Угорщина) - 1:1 (перший матч - 0:3)

Норчепінг (Швеція) - Сент-Патрікс Атлетік (Ірландія) - 2:1 (перший матч - 2:0)

Хайдук (Хорватія) - Гзіра (Мальта) - 1:3 (перший матч - 2:0)

Хіберніанс (Мальта) - Шахтар Солігорськ (Білорусь) - 0:1 (перший матч - 0:1)

Вітебськ (Білорусь) - КуПС (Фінляндія) - 1:1 (перший матч - 0:2)

Шкупі (Північна Македонія) - Пюнік (Вірменія) - 1:2 (перший матч - 3:3)

Фехервар (Угорщина) - Зета (Чорногорія) - 0:0 (перший матч - 5:1)

Будучность (Чорногорія) - Нарва (Естонія) - 4:1 (перший матч - 2:0)

Балліміна (Північна Ірландія) - Мальме (Швеція) - 0:4 (перший матч - 0:7)

Домжале (Словенія) - Бальцана (Мальта) - 1:0 (перший матч - 4:3)

Кілмарнок (Шотландія) - Конна Куей (Уельс) - 0:2 (перший матч - 2:1)

Раднічкі Ніш (Сербія) - Флора (Естонія) - 2:2 (перший матч - 0:2)

Рейнджерс (Шотландія) - Сент-Джозефс (Гібралтар) - 6:0 (перший матч - 4:0)

КР Рейк'явік (Ісландія) - Мольде (Норвегія) - 0:0 (перший матч - 1:7)

Легія (Польща) - ФК Європа (Гібралтар) - 3:0 (перший матч - 0:0)

Шемрок Роверс (Ірландія) - Бранн (Норвегія) - 2:1 (перший матч - 2:2)

Спартак Трнава (Словаччина) - Радник Бієліна (Боснія і Герцеговина) - 2:0, пен. 3:2 (перший матч - 0:2)

Коментарі ()