Визначився суперник Зорі у Лізі Європи

Перша зустріч у Чорногорії
18.07.2019 23:36 4823 0

У другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи луганська Зоря зустрінеться з Будучностю.

У другому матчі першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи Будучност вдома перемогла естонський Транс.

На початку матчу Вучич вивів вперед чорногорську команду. До перерви гості зрівняли рахунок. У другому таймі з інтервалом у сім хвилин господарі забили два м’ячі у ворота естонської команди. До завершення зустрічі м'ячі ще двічі побував у сітці воріт гостей.

Нагадаємо, що у першому матчі в Естонії Будучност святкувала перемогу з рахунком 2:0

Перший матч луганської Зорі відбудеться на полі суперника вже 25 липня. 1 серпня відбудеться матч-відповідь в Україні.

Ліга Європи. Кваліфікація.
1/8 фіналу. Матч-відповідь
18 липня
Будучност (Чорногорія) - Транс (Естонія) 4:1 (1:1)

Голи: 1:0 - 2 Вучич, 1:1 - 39 Головлєв, 2:1 - 49 Бакич, 3:1 - 56 Перович, 4:1 - 78 Зарубіца.

Раніше, Фехервар з Петряком та Кайрат з Есеолою вийшли до наступного раунду Ліги Європи.