Мій профіль

Результати матчів першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи

12.07.2019 00:50 4319 0
Результативний раунд єврокубків
Результати матчів першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи

Відбулися матчі першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи, у яких було зафіксовано кілька розгромних рахунків. 

Шведське Мальме, болгаське ЦСКА, шотландський Рейнджерс, норвезьке Мольде, угорський Фехервар та тбіліське Динамо майже гарантували собі путівку до наступного раунду змагань.

Результати матчів:

Мальме (Швеція) - Баллімена (Північна Ірландія) 7:0

Конна Куей Ноумедс (Уельс) - Кілмарнок (Шотландія) 1:2

Стьярнан (Ісландія) - Левадія (Естонія) - 2:1

Брейдаблік (Ісландія) - Вадуц (Ліхтенштейн) 0:0

Бранн (Норвегія) - Шемрок (Ірландія) 2:2

КуПС (Фінляндія) - Вітебськ (Білорусь) 2:0

Ордабаси (Казахстан) - Торпедо Кутаїсі (Грузія) 1:0

Європа (Гібралтар) - Легія (Польща) 0:0

Гзіра Юнайтед (Мальта) - Хайдук (Хорватія) 0:2

Флора (Естонія) - Раднічкі (Сербія) 2:0

ЦСКА Софія (Болгарія) - Титоград (Чорногорія) 4:0

Маккабі Хайфа (Ізраїль) - Мура (Словенія) 2:0

Дебрецен (Угорщина) - Кукесі (Албанія) 3:0

Женесс Еш (Люксембург) - Тобол (Казахстан) 0:0

Чукарички (Сербія) - Бананц (Вірменія) 3:0

Крусейдерс (Північна Ірландія) - Б36 (Фарерські острови) 2:0

Брондбю (Данія) - Турку (Фінляндія) 4:1 

Сент Джозефс (Гібралтар) - Рейнджерс (Шотландія) 0:4

Корк (Ірландія) - Прогрес (Люксембург) 0:2

Мольде (Норвегія) - КР (Ісландія) 7:0

Ружомберок (Словаччина) - Левскі (Болгарія) 0:2

Академія Пандєв (Македонія) - Зрінськи (Боснія) 0:3

Зета (Чорногорія) - Фехервар (Угорщина) 1:5

Шахтар Солігорськ (Білорусь) - Хайберніанс (Мальта) 1:0

Сперанца (Молдова) - Нефтчі (Азербайжжан) 0:3

Олімпія (Словенія) - Рігас (Латвія) 2:3

Гонвед (Угорщина) - Жальгіріс (Литва) 3:1

Радник (Боснія) - Спартак Трнава (Словаччина) 2:0

Фола Еш (Люксембург) - Чихурі (Грузія) 1:2

Алашкерт (Вірменія) - Македонія Скоп'є (Північна Македонія) 3:1

Динамо Тбілісі (Грузія) - Енгордані (Андорра) 6:0

Широкі Брієг (Боснія) - Кайрат (Казахстан) 1:2

Кауно (Литва) - Аполлон (Кіпр) 0:2

Вентспілс (Латвія) - Теута (Албанія) 2:0

Дунайська Стреда (Словаччина) - Краковія (Польща) 1:1

Кліфтонвілл (Північна Ірландія) - Огесунн (Норвегія) 0:1

Рітеріай (Литва) - КІ (Фарерські острови) 1:1

Лієпая (Латвія) - Динамо Мінськ (Білорусь) 1:1 

Сент-Патрікс (Ірландія) - Норчеппінг (Швеція) 0:2

Абердін (Шотландія) - РоПС (Фінляндія) 2:1

Бальцана (Мальта) - Домжале (Словенія) 3:4

Лячі (Албанія) - Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) 1:1

Нарва (Естонія) - Будучность (Чорногорія) 0:2

Сабаїл (Азербайджан) - Університатя (Румунія) 2:3

Пюнік (Вірменія) - Шкупі (Македонія) 3:3

АЕК (Кіпр) - Петроклуб (Молдова) 1:0

Стяуа (Румунія) - Мілсамі (Молдова) 2:0

Нагадаємо, Петряк дебютував за свою нову команду у Лізі Європи. Сергійчук допоміг Вентспілсу перемогти Теуту.

Коментарі ()