Шахтар розгромив Лудогорець в контрольному матчі

Гірники тричі розписалися воротах суперника
26.06.2019 21:03 1693 0

Чемпіон України донецький Шахтар провів перший матч під керівництвом нового головного тренера Луїша Каштру. Суперником гірників на літньому зборі в Німеччині був восьмиразовий чемпіон Болгарії Лудогорець.

Актуально: Шахтар дозволив Зорі продавати Караваєва

Гра відбулася за значної територіальної та ігрової переваги Шахтаря і завершилася впевненою перемогою гірників з рахунком 3:0. Вже на 3-й хвилині зустрічі після передачі Мораеса точним ударом відзначився Тете. Найкращий бомбардир чемпіонату України взяв участь і в другому голі своєї команди. Саме після пасу Мораеса забив Патрік. У другому таймі після серії замін забив свій м'яч і новоспечений чемпіон світу в складі збірної України U-20 Сікан, який добив м'яч у сітку після дальнього удару Тайсона.