Шахтар вигриз перемогу в Динамо в серії післяматчевих пенальті. Як це було

Гранди українського футболу грають у 1/4 фіналу Кубку України
07.04.2019 19:43 15872 0

У чвертьфіналі Кубку України 2018/19 Шахтар у Харкові приймає Динамо.

7 квітня, о 17:00 на ОСК Металіст, головний арбітр зустрічі Максим Козиряцький дасть стартовий свисток про початок українського Класіко.

За голами та найцікавішими моментами в режимі онлайн можна буде слідкувати на Чемпіоні в цій новині.

На 9-й хвилині Денис Гармаш відкриває рахуноу у грі:

Огляд першого тайму:

На 57-й хвилині, після двох поспіль ганебних помилок Кадара, Мораес зрівнює рахунок:

Команди продовжують гру у меншості. Спочатку за дві жовті картки на 61-й хвилині було вилучено Дениса Гармаша. А за 8 хвилин Мораес отримав другого гірчичника та покинув поле. Зазначимо, що першу жовту 11-й номер гірників отримав за сутичку з Гармашем:

Огляд другого тайму:

Основний час не виявив переможця. Команди розпочали додатковий час.

Команди не визначили переможця за 120 хвилин гри. Серія пенальті, яка й визначитьб півфіналіста Кубку України.

Шахтар вириває перемогу у Динамо в серії післяматчевих пенальті - 4:3. У гірників з точки схибив Соломон, у динамівців не реалізували свої спроби Миколенко та Шепелєв.