Рівер Плейт - чотириразовий володар Кубка Лібертадорес. ВІДЕО

10.12.2018 08:13 2520 0

В рамках матчу-відповіді фіналу Кубка Лібертадорес Рівер Плейт приймав Бока Хуніорс в Мадриді.

Гості відкрили рахунок ближче до кінця першого тайму, а Рівер зумів зрівняти в середині другого. Відзначимо, що за правилами турніру, нічийний результат за сумою двох зустрічей відразу призводить до додаткового часу (гостьові голи не враховуються). Загальний рахунок став 3:3 (в першому матчі команди зіграли 2: 2) і все перенеслося в 30 додаткових хвилин.

У номінальних господарів виявилося більше сил і вони зуміли забити двічі зусиллями Хуана Кинтеро і Гонсало Мартінеса і здобути перемогу на турнірі.

Кубок Лібертадорес

фінал

Матч-відповідь

10 грудня

Рівер Плейт – Бока Хуніорс  3:1 (0:1)

Голи: 0:1 - 44 Бенедетто,  1:1 - 68 Пратто, 2:1 - 109 Кінтеро, 3:1 - 120+2 Мартінес.

Нагадаємо, напередодні повторного фіналу Кубка Лібертадорес фанати Рівер Плейта закидали камінням автобус Бока Хуніорс.