Динамо перемогло Астану та вийшло до плей-офф Ліги Європи

29.11.2018 19:42 19165 0

У 5-му турі групового раунду Ліги Європи Динамо перемогло у гостях Астану та вийшло до 1/16 фіналу Ліги Європи.

Динамо відкрило рахунок на 29-й хвилині. Після вишуканого пасу Віктора Циганкова п'яткою, в лівий кут воріт м'яч відправив Беньямін Вербич.

На 81-й хвилині Астана була близькою до того, аби відігратися. Після удару Антоніо Рукавіни Динамо від голу врятував Денис Бойко, який перервів м'яч у поперечину.

Динамо перемогло Астану 1:0, набрало 11 очок, достроково гарантувало собі перше місце у групі та вийшло до плей-офф Ліги Європи.

Ліга Європи

5-й тур

Група K

Астана – Динамо 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 – 29 Вербич

Астана: Еріче, Анічич, Постніков, Рукавіна, Маєвський, Ришард (Мужиков, 58), Томасів, Зайнутдинов (Шомко, 76), Кляйнхайслер, Муртазаєв, Кабананга (Янга, 62).

Динамо: Бойко, Кадар, Бурда, Миколенко, Сідклей, Че-Че, Шепелєв, Вербич (Сидорчук, 76), Циганков (Морозюк, 84), Шапаренко (Гармаш, 64), Кендзьора.

Попередження: Постніков, 32; Кляйнхайслер, 87; Гармаш, 90.

Нагадаємо, у іншому матчі Ліги Європи Ворскла у Києві зіграє з англійським Арсеналом

Чемпіон проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Ворскла - Арсенал, починаючи з 19:50