Джерело - champion.com.ua.

Зоря - Брага

Ліга Європи, 3-й кваліфікаційний раунд, 1-й матч

Славутич-Арена, Запоріжжя. 9 серпня, 21:30

Завершується перший поєдинок між Зорею та Брагою, 1:1 не дуже вдалий результат, луганчани тепер зобов'язані забивати хоча б один гол на виїзді.

90' Хомченовський підхопив м'яч на лівому фланзі атаки і навісив в штрафну, але там верхову боротьбу виграють португальці.

90' Соуза фолить біля воріт Зорі, Харатін на газоні.

90' Михайличенко здорово обігрався з партнером, увійшов в штрафну суперника і пробив, але удар вийшов надто слабким і потрапив до рук Матеуса.

90' Арбітр додає чотири хвилини до основного часу.

89' І відразу наступна заміна, на поле вийшов Фабіу Мартінш замість Рікарду Орти.

89' Друга заміна у складі Браги, на поле вийшов Рікардо замість Жоау Новаіша.

88' Гордієнко підхопив м'яч перед штрафним суперника і пробив з вигідної позиції, але цей удар був успішно заблокований.

87' Обидві команди не можуть нічого створити, дуже легко перехоплюють снаряд обидві команди.

83' Тимчик отримує невелике ушкодження після зіткнення на своїй половині поля, лежить захисник Зорі на газоні, пауза в грі.

82' М'яч не затримується в центрі поля, обидві команди намагаються йти вперед.

81Харатін отримав передачу в центрі і знову пробив з дальньої дистанції, вийшло непогано, але снаряд пройшов поруч зі штангою.

80' Грубий фол від Харатіна в центрі поля, арбітр виписує жовту картку.

79' Перша заміна в складі Браги, на поле вийшов Дієго Соуза замість Уілсона Едуарду.

78' Набагато впевненіше почали діяти гравці Зорі після пропущеного голу, Брага нервує часто втрачає м'яч.

77' Харатін підхопив м'яч перед штрафним суперника і пробив, але трохи неточно, снаряд пролетів вище воріт.

74Кочергін зачепився за м'яч на лінії штрафної суперника і пробив з незручної позиції, але безрезультатно.

72' ГООООООООЛ! Зоря зрівнює рахунок у матчі. Олександр Караваєв зльоту в штрафному майданчику пробив по вортам суперника і влуичв під поперечену, без шансів для голкіпера.

71' Друга заміна в складі Зорі, на поле вийшов Владислав Кочергін замість Богдана Ледньова.

70' Зоря почианає грати активніше.

68' Гол. Брага відкриває рахунок у матчі. Після прострілу з правого флангу, м'яч відлетів до Рікарду Орти, португалець був абсолютно вільним, що довзолило йому прицільно влучити у ворота Зорі.

67' Не вдало, буде удар від воріт.

66' Заробляє кутовий португальська команда.

64' Перша заміна в складі Зорі, на поле вийшов Артем Гордієнко замість Сіласа.

63' Помиляються обидві команди, але Зоря робить це значно частіше.

60' Харатін пробивав по вортам з дальної дистанції, але м'яч полетів прямо в руки голкіперу.

59' Кутовий удар на лівому фланзі заробили футболісти Браги, Новаіш навісив на ближню штангу, але там нікого з партнерів не було.

58' Брага створює гольовий момент! Орта дочекався м'яч в штрафній суперника на дальній штанзі і пробив з близької відстані, але м'яч влучив у поперечину!

57' Брага контролює м'яч в центрі без особливого просування вперед.

56' Сілас отримав передачу в центрі, бразилець підготував удар і пробив, але Есгаю вчасно кинувся під м'яч.

55' Намагалася Зоря атакувати лівим флангом, але подача полетіла прямо в руки голкіперу.

54' Ледньов підхопив м'яч перед штрафним суперника і пробив у дотик, але сфера прилетіла прямо в руки Матеуса.

53' Класна комбінація пройшла від Браги в штрафний суперника, але знову до удару справа не доходить.

52' Лежить на газоні голкіпер Зорі, Феліпе Луїс тримається за руку. Медична бригада з'явилася на поле, пауза в грі.

51' Кутовий удар на правому фланзі заробили португальці, Новаіш навісив в штрафну, де помилився на виході Феліпе Луїс, але удару не відбулося.

50' Орта підробив собі м'яч перед штрафним суперника і несподівано пробив по воротах, але Феліпе Луїс знову справляється.

49' Секейра підключився до атаки своєї команди лівим флангом і виконав передачу в штрафну, але там першим на м'ячі був Феліпе Луїс.

48' Хомченовський зачепився за м'яч на лівому фланзі атаки, але пройти відразу ж двох опонентів не вийшло.

47' У першому таймі Брага гостріше діяла в атаці, португальці створили більше загроз біля воріт суперника, але поки без забитих м'ячів в нашому поєдинку. Подивимося, як будуть розвиватися події в таймі другому.

46' Зоря розпочинає другий тайм передачою з центру поля.

Арбітр нічого не додає, перший тайм завершується, Зоря не відзначається супер моментами, але й сама не допускає серйозних помилок.

44' Хомченовський отримав передачу перед штрафній суперника, Дмитро наважився на удар з незручної позиції, але безрезультатно.

43' Жоау Новаіш отримує жовту картку за відвертий зрив атаки суперника, півзахисник Браги збив Ледньова.

42' Черговий кутовий удар на правому фланзі розіграли португальці, Новаіш навісив в штрафну, де після рикошету м'яч міг відскочити в ворота Зорі, але Вернидуб вчасно зіграв на підборі.

41' Штрафний удар на лівому фланзі заробили господарі, Ледньов виконав подачу на ближню штангу, але занадто невдало.

39' Через лівий фланг розвивалася атака Зорі, в решті-решт м'яч дійшов до Сіласа, але його удар заблокували захисники Браги.

37' Фолить Ледньов, пошкодував арбітр гравця Зорі, мала бути друга жовта картка.

36' Неприємне зіткнення сталося між двома гравцями Браги, лежить на газоні Едуарду, невелика пауза в грі.

35' Небезпека біля воріт Зорі. Орта отримав шикарну передачу в штрафний суперника, нападник пробивав з близької відстані, але Феліпе Луїс парирував цей удар!

34' Після кутового вибігали гравці Зорі в контратаку, Тимчик вже вбігав у штрафний майданчик, але віддав передачу гравцям суперника.

33' Ще один кутовий заробляє Брага, вже сьомий в цьому матчі, в Зорі лише один.

32' Орта двічі виконував простріл у штрафну суперника з лівого флангу, але безрезультатно, Тимчик все заблокував.

31' Черговий кутовий Браги завершився нічим, але на підборі Зоря зіграла не вдало.

30' Караваєв виявився з м'ячем на правому фланзі атаки, півзахисник виконав високу подачу в штрафну, але там нікого з партнерів не було.

29' Новаіш опинився біля м'яча, півзахисник виконав верхову подачу до штрафного майданчика, де здорово на виході зіграв Феліпе Луїс.

28' Ледньов заробляє першу жовту в активі Зорі.

27' Сілас підійшов до м'яча і пробив зі стандарту, удар вийшов сильним, але влучив у руки Матеуса.

26' Франсержіо грубувато грає на чужій половині поля, нападник Браги атакував ззаду Вернидуба.

25' Перша жовта картка в матчі, нападник Браги Едуарду зривав контратку луганської команди.

24' Кутовий удар на правому фланзі заробили футболісти Браги, Новаіш несподівано прострілив у штрафну, але там першим на м'ячі був Сілас.

23' Помиляється голкіпер Зорі Луїс Феліпе, сьогоднішній дебютант помітно нервує в рамці воріт.

20' Перші 20 хвилин пройшли за значної переваги гостей. Зоря переважно захищається

19' Непогана атака вдалася Зорі, але Караваєв з вигідної позиції пробив повз ворота

17' Черговий кутовий подала Брага. Гравці Зорі впоралися з ситуацією

16' Швидка атака португальців, нащастя удар Серджіо пройшов повз врота

14' Гра переважно проходить біля воріт Зорі, але поки, що без особливої гостроти

11' Другий кутовий поспіль подають португальці

10' Брага завдала вже 3 удари по воротах луганців.

9' В атаці Зоря

2' Стартові хвилини дуже активні з боку обох команд.

Команди вийшли на поле, ось-ось матч розпочнеться.

До гри залишилися лічені хвилини. Стали відомі стартові склади команд.

Сьогодні, 9 серпня о 21:30 з київским часом Зоря розпочне свій еврокубковий шлях грою 3-го кваліфай-раунда Ліги Європи проти Браги.

Чемпіон проведе для вас текстову онлайн-трансляцію, починаючи з 21:15.

Нагадаємо, що Чемпіон анонсував для вас гру Зоря - Брага.

Раніше повідомлялося, що стадіон буде заповнений більш ніж на половину.