Головне

Шевченко знявся у фільмі про італійських ультрас

17.07.2009 14:12 563 0
Форвард збірної Андрій Шевченко знявся в італійській кінострічці "Останній ультрас". Фільм вийде на екрани у вересні 2009 року.

Режисер стрічки - римлянин Стефано Кальваньяю - запросив Шевченка на роль самого себе. Раніше Шевченко виконував цю роль у італійській комедії "L'allenatore nell Pallone 2".

"Останній ультрас" - драматична картина на злободенну тему про футбольних фанатів і насильство на стадіонах Італії, пише "Радіо Свобода".  

"Ця стрічка матиме велике соціальне спрямування, бо розповідає не лише як і чому трапляються насильницькі дії з боку ультрас, але також про життя, почуття, любовні історії фанатів як звичайних людей, а не злочинців", - пояснив режисер Кальванья.

У центрі сюжету - історія одного вболівальника, котрий випадково під час матчу в Мілані вбиває фаната команди-суперника. Втікши зі стадіону, убивця переховується в готелі біля озера Ґарда, що недалеко від Мілана. Там, понайомившись, закохується в жінку, котра, як виявиться згодом, є матір'ю хлопця, загиблого від руки цього ж втікача.

У фільмі Андрій Шевченко кілька хвилин спілкується з фанатом-убивцею. Цей діалог називають найбільш емоційним моментом картини, що спонукатиме до серйозних роздумів.  

Коментарі ()