Збірна України обіграла Швецію та вийшла у чвертьфінал Євро-2020

Артем Довбик вивів збірну України в 1/4 Євро-2020
30.06.2021 00:34 9821 5

Збірна України у матчі 1/8 фіналу Євро-2020 обіграла національну команду Швеції.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь українців.

Рахунок у матчі відкрив Олександр Зінченко, який вдало зловив передачу Андрія Ярмоленка та потужним ударом розстріляв ворота шведів.

Збірна Швеції відновила рівновагу наприкінці тайму, коли Форсберг відкрився у зоні перед штрафним і вистрілив метрів з 23-х - м'яч рикошетом від Забарного влетів у ближню дев'ятку воріт Бущана – 1:1.

У другій половині гри команди голів не забивали, тож матч перейшов в овертайм, на початку якого арбітр вилучив захисника збірної Швеції Маркуса Даніельсона за грубий фол проти Артема Бєсєдіна.

Переможний гол на 120-й хвилині забив Артем Довбик, який після подачі Зінченка відклеївся від захисника у штрафній шведів та у падінні головою відправив м'яч у ворота.

Суперником українців в 1/4 фіналу буде збірна Англії.